vesture.jpg

www.palmers.lv

Izstrādāta mājas lapa Palmers produktu oficiālajam izplatītāja Latvijā: www.palmers.lv (www.felicity.lv).

Par mājas lapu

Pirms darbu uzsākšanas klients pie manis griezās ar jautājumu, vai es varētu izveidot interneta veikalu, kas būtu vienkāršs, mūsdienīgs, viegli saprotams un tajā pat laikā ar interesantu dizainu. Mana atbilde bija: “Jā, es varu”. Tā kā šī mājas lapa ir paredzēta Palmers produkcijas Latvijas auditorijai, saturu varēju veidot līdzīgu kā oficiālajaPalmers.com lapai, taču ar mūsdienīgāku un saprotamāku izskatu un izkārtojumu.

Šajā mājas lapā www.palmers.lv jūs varēsiet atrast plašu kosmētisko līdzekļu klāstu, kas izgatavoti no visaugstākās kvalitātes izejvielām. Kosmētiskie līdzekļi ir pieejami gan sievietēm, gan vīriešiem, gan bērniem.

Par izstrādi

Mājas lapas izstrādes laikā bija nepieciešams izstrādāt dizainu, kurš ne vien būtu acij tīkams, bet arī pielāgotos mobilajām ierīcēm (responsīvs dizains). Veidojot saturu, tika izmantotas mūsdienu mājas lapu veidošanas tendences, t. i., uzsvars tika likts uz lieliem un uzskatāmiem vizuāliem elementiem.

Mājas lapā būs pieejama ne tikai interneta veikala funkcija, kurā varēs pasūtīt sev nepieciešamās preces un uzreiz tās arī apmaksāt, interneta vietne kalpos arī kā jaunumu blogs, kurā varēsiet sekot līdzi ne vien jaunākajam preču klāstam, bet arī dažādiem citiem jaunumiem.

Kā ierasts, līdz ar mājas lapas publicēšanu, darbs pie tās neapstājas. Mājas lapu plānots papildināt – kā viens no plānā iekļautajiem darbiem ir interneta veikala maksājumu metožu papildināšana ar ērtiem tiešsaistes maksājumu veidiem un preču piegādes sasaisti ar pakomātu pakalpojumiem.

Mājas lapas sadaļas

Informācija no Palmers.lv lapas

Par Palmers

Savas produkcijas ražošanā Palmer’s lieto tikai visaugstvērtīgākās izejvielas, lai sniegtu saviem klientiem neapstrīdamas kvalitātes produktus par pieejamām cenām.

Visi mūsu produkti ir roku darbs, kas balstīts uz Palmer’s ilggadējo pieredzi un mantojumu, radot efektīvas formulas, kuras nešaubīgi sniedz gaidīto rezultātu.

Rolands Bļujuswww.palmers.lv
Dalīties ar šo rakstu