marisstrombergs.jpg

WWW.MARISSTROMBERGS.COM

Tiek laista gaisā mājas lapa WWW.MARISSTROMBERGS.COM. Domāju, ka lielākajai daļai Latvijas iedzīvītāju nav jāprasa, kas ir MĀRIS ŠTROMBERGS. Protams, tas ir visas mūsu mazās valsts lapnums 2008.gada OLIMPISKAIS čampions BMX sacīkšu sportā. Māris Štrombergs ir izcils sportists ar lieliskiem panākumiem, kuru BMX sporta pasaulē jau paspējuši nodēvēt par THE MACHINE. Visiem labi zināms, ka strauji tuvojas Londonas olimpisās spēles, tāpēc visiem ir jātur īkšķi par Māri, lai izdodas aizstāvēt savu čempiona titulu.

Mājas lapā Jūs vienmēr varēsiet atrast svaigāko informāciju par sportista aktivitātēm, jaunumiem un sansiegumiem, kā arī apskatīt dažādas foto un video galerijas. ja vēlaties sazināties ar sportistu, droši apmeklējie MarisStrombergs.com mājas lapas sadaļu CAONTACT un droši rakstiet savus ziņojumus – Māris būs tikai priecīgs par ziņojumiem un vēlējumiem viņam.

Šajā mājas lapa WWW.MARISSTROMBERGS.COM būs iespējams arī iegādāties T-kreklus, ar THE MACHINE logotipu gan priekš sievietēm, gan priekš vīriešiem.

No 15.aprīļa tiek laista gaisā arī VEIKALA sadaļa. Visi interesenti var iegādāties savā īpašumā unikālu kreklu ar The Machine logotipu. Ir pieejama piegāde uz jebkuru vietu pasaulē. Iet uz veikalu –>  http://marisstrombergs.com/page/shop

Rolands BļujusWWW.MARISSTROMBERGS.COM
Dalīties ar šo rakstu

Related Posts