djserviss.jpg

WWW.DJSERVISS.LV – uzlabots

Pilnībā pārtaisīta www.djserviss.lv lapa. Iepriekšējā manis izstrādātā mājas lapas versija jau bija novecojusi, tādēļ kopīgi ar DJ RENDY tika pieņemts lēmums pārtaisīt lapu pilnībā, uzlabojot funkcionalitāti un, protams, dizainu. Tika mainīts ne tikai mājas lapas dizains, bet notika arī pāreja uz citu satura vadības sistēmu, kura ne tikai ir labāk pasargāta no vīrusu uzbrukumiem, jo notiks regulāri atjauninājumi, bet arī lietošana ir kļuvusi ērtāka un lietotājam draudzīgāka. Mājas lapas dizains tika veidots pēc parallax vienas lappuses tipa principa – tas nozīmē, ka viss mājas lapas saturs tiek ielādēts uzreiz, bet pāreja uz nākamo sadaļu notiek ar slīdēšanu jeb automātisku ritināšanu.

www.djserviss.lv piedāvā ne tikai dj pakalpojumus jūsu pasākumiem, bet arī atraktīvas pasākumu vadītājas pakalpojumus.

Informācija no mājas lapas:

DJ RENDY

Mans vārds ir Dainis Reiniks (Dj Rendy) un šeit jūs varat iepazīties ar maniem piedāvatajiem dīdžeja pakalpojumiem.

Jebkurās svinībās, ballītē vai kādā citā saviesīgā pasākumā ļoti svarīga un neatņemama daļa ir mūzika. Lai pasākums būtu vēl labāk izdevies, tam ir nepieciešama piemērota mūzika. Klusumā nerodas nekāds pozitīvs noskaņojums. Lai ballīte būtu pilnvērtīga un jūs to varētu pilnībā izbaudīt neuztraucoties par to, vai drīz nebeigsies kompaktdisks, kuru jūs atstājāt atskaņotājā, kā arī par to vai jums ir atbilstoša mūzika un nebūs jāpārslēdz prom vairākas dziesmas pēc kārtas, kamēr atradīsiet to dziesmu, kuru jūs vēlētos dzirdēt. Tāpēc šādu uzdevumu vislabākais variants ir uzticēt prasmīgam dīdžejam. Tāpēc es piedāvāju jums tieši savus dīdžeja pakalpojumus kāzās, jubilejās, korporatīvajos pasākumos, ballītēs un citās svinībās. Jums atliek tikai baudīt vakaru, neraizējoties par mūziku.

Esmu ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi dīdžeja darbā dažādos naktsklubos, privātajos pasākumos, ballītēs , kāzās, kā arī citās svinībās. Katrs pasākums ar kaut ko atšķiras, tāpēc arī atskaņojamās mūzikas atlase un izvēle ir katram pasākumam individuāla. Tiek ņemtas vērā arī klienta vēlmes attiecībā un atskaņojamo mūziku. Ir pieejama mūzika praktiski jebkurai gaumei. Krājumos ir mūzika sākot no 70`s līdz mūsdienīgam dziesmām dažādos stilos. Mūzikas krājumi ir lieli, bet, tomēr vienmēr pastāv iespēja, ka kādas ļoti vēlamas dziesmas nav, tāpēc vēlams laicīgi saskaņot ar mani jūsu vēlamās dziesmas. Uzrādot konkrētus izpildītājus un dziesmu nosaukumus.

Ballītes nodrošināšanai ir visa nepieciešamā skaņu un gaismu aparatūra. Pēc nepieciešamības var piemeklēt papildus tehniku. Uz pasākumiem dodos visā Latvijā.

GRIBI JAUTRU BALLĪTI?

Ja jūs vēlaties padarīt savu ballīti par daudzveidīgu un aizraujošu, tā lai viesiem nav jāgarlaikojas un jādodas prom, tad jums piedāvāju jautras un atraktīvas vakara vadītājas pakalpojumus.

Es Helēna Vasiļevska jums piedāvāju noorganizēt un novadīt jūsu ballīti. Kopā izstrādāsim īpašu scenāriju un Tev būs neatkārtojamākie svētki dzīvē!

Dzimšanas dienas, Kāzas, Jubilejas, Vecpuišu un vecmeitu ballītes, Bērnu svētkus, Sporta spēles, Kāzu jubilejas un Pārsteigumu ballītes!!!

Rolands BļujusWWW.DJSERVISS.LV – uzlabots
Dalīties ar šo rakstu

Related Posts