gitarspele.jpg

Uzlabota mājas lapa: www.gitarspele.lv

Pagājušās nedēļas nogalē publiskai apskatei tika nodota mājas lapas www.gitarspele.lv jaunā versija. Vēlies apgūt ģitārspēli? Tad noteikti apmeklē šo mājas lapu.

Par mājas lapu

Šī mājas lapa pastāvēja jau iepriekš, tādēļ mans uzdevums bija veikt mājas lapas funkcionalitātes uzlabošanu un padarīt to vizuāli pievilcīgāku un mūsdienīgāku. Iepriekš esošais mājas lapas dizains jau bija novecojis, tādēļ tika pieņemts lēmums veidot jaunu, mūsdienīgāku un vieglāk saprotamu dizainu un satura izkārtojumu.

Ģitārspēles mājas lapā Jūs varēsiet atrast ne tikai informāciju par ģitārspēles nodarbībām, bet arī par klavierspēles un vokālajām nodarbībām. Turklāt tiešsaistē Jums būs iespēja arī pieteikties uz visām nodarbībām. Ja Jūs jau esat apguvis ģitārspēli, uzņēmums piedāvā arī servisa pakalpojumus ģitāru apkopei un remontam, kā arī iespējama ģitāru noma.

Par izstrādi

Lai pāreja no vienas mājas lapas versijas uz citu būtu pēc iespējas īsākā laika posmā un lai mājas lapa būtu maksimāli pieejama tās apmeklētājiem, tika izveidota mājas lapas kopija uz RolandsBlujus.lv testa serveriem. Mājas lapas dublēšana testa vidē ļāva brīvi darboties un eksperimentēt ar dažādiem vizuāliem stiliem, nosūtot gan vairākus paraugus, gan pārlūkojot testa lapu tiešsaistē. Rezultātā, cieši sadarbojoties ar atsaucīgo Ģitārspēles kolektīvu (liels paldies par ieguldīto darbu Valdes Priekšsēdētājam Eduardam Aksjoņenko!), nonācām līdz galējam mājas lapas izskatam un sadaļu izkārtojumam. Tika ieviestas arī jaunas funkcijas, piemēram, komandas dalībnieku reģistrs, kas mājas lapas administrācijas panelī ir viegli pārvaldāms.

Protams, ar šiem pirmajiem uzlabošanas darbiem process nav apstājies – darbs pie lapas pilnveidošanas turpināsies, lai lietotājam apmeklēt mājas lapu būtu vēl ērtāk, kā arī nākotnē tiktu piedāvātas pavisam jaunas tiešsaistes funkcijas. Kādas tieši? Lai to noskaidrotu, sekojiet līdzi turpmākajiem jaunumiem! 🙂

Mājas lapas izskats pirms un pēc pārmaiņām

 

Informācija no www.gitarspele.lv mājas lapas

Ģitārspēle”  sniedz iespēju apmeklēt Ģitārspēles Nodarbības un saņemt Ģitāru Servisa un Nomas pakalpojumus.

Ģitārspēles nodarbības ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta licencētas interešu izglītības programmas.

MISIJA

Padarīt mūziku pieejamu un saprotamu ikvienam

VĪZIJA

Būt par lielāko un kvalitatīvāko Ģitārspēles Nodarbību pasniegšanas iestādi hobija un profesionālajā līmenī Latvijā

VĒRTĪBAS

Profesionalitāte

Tehnoloģija

Atbildība

Rolands BļujusUzlabota mājas lapa: www.gitarspele.lv
Dalīties ar šo rakstu

Related Posts