Jelgavas_filiale.png

Pārveidota mājaslapa: bambinoatrakcijas.lv

Bambino Atrakcijas paplašinās – tagad tās atrodas ne vien Jelgavā, bet arī Rīgā, kur nesen atvērta jauna filiāle. Tieši tādēļ šis arī bija īstais brīdis, kad veikt pārmaiņas mājaslapā.

Par izstrādi

Kāpēc bija nepieciešams veikts pārmaiņas mājaslapā? Protams, viens no iemesliem bija jaunas filiāles atvēršana, kas nozīmē, ka mājaslapā ir jābūt atrodamai informācijai par to. Tomēr kā viens no svarīgākajiem aspektiem bija padarīt mājas lapu ērtāku lietošanai. Vecajā mājaslapas versijā pēc apmeklētāju atsauksmēm bija salīdzinoši grūti atrast sev nepieciešamo informāciju. Turklāt, ja atstātu iepriekšējo mājaslapas struktūru, nākot klāt informācijai par jaunu filiāli, vietnē būtu vēl sarežģītāk orientēties. Šis bija svarīgākais nosacījums, kādēļ tika pieņemts lēmums par mājaslapas pārveidi.

Tagad, atverot mājaslapu www.bambinoatrakcijas.lv, tiek parādīta iespēja izvēlēties filiāli: Jelgavu vai Rīgu. Abās filiālēs sadaļu izkārtojums ir identisks un minimizēts, lai tajos ir vieglāk orientēties. Kā arī katrai filiālei ir maza atšķirības zīme – sadaļas krāsās. Līdz ar to, pārslēdzoties starp filiālēm, jau vizuāli manīsiet atšķirības un būs viegli saprast, ka esat pārgājuši uz otru filiāli.

Neskaitot strukturālās un vizuālās izmaiņas, ir veikti arī vairāki citi darbi, piemēram, pāreja uz jaunāku PHP versiju, servera optimizācijas un sistēmas atjaunināšana, kas gan uzlabo veiktspēju, gan novērš dažādas iepriekšējās tehniskās nepilnības.

Tagad pasūtīt pakalpojumu no www.BambinoAtrakcijas.lv ir kļuvis daudz ērtāk. Apmeklējiet mājas lapu un sarīkojiet bērniem visjautrāko ballīti!

Informācijas no BambinoAtrakcijas.lv mājaslapas

BAMBINO bērnu centrā iespējams sarīkot visjautrāko bērnu ballīti! 
Piedāvājam arī īslaicīgo bērnu pieskatīšanu, par pieskatīšanas laiku iepriekš vienojoties ar mums.
Ikdienā bērni arī tiek gaidīti pie mums rotaļāties, bet arī tikai pēc iepriekšēja pieraksta, jo bērnu ballīšu  laikā citi bērniņi netiek rotaļāties, lūdzam zvanīt kaut vai pusstundu pirms vēlaties nākt ciemos.
Rotaļas bērnu centrā – 5eur/h par bērnu. OBLIGĀTI IEPRIEKŠ JĀPIESAKĀS!

Jautras ballītes kopā ar BAMBINO animatoriem. Mums īpaša un daudzveidīga programma, kas neļaus bērniem garlaikoties.
Organizēsim jautru ballīti jebkāda vecuma bērniņiem.
Braucam izbraukumos, vai piedāvājam savas telpas bērnu pasākumiem

Vieta pietiks līdz pat 20 bērniem.

Rolands BļujusPārveidota mājaslapa: bambinoatrakcijas.lv
Dalīties ar šo rakstu

Related Posts