starpsienas.png

Pārveidota mājas lapa: starpsienas.lv

Pilnībā pārtaisīta mājas lapa norobežojošo konstrukciju risinājumu ražotātājiem: www.starpsienas.lv

Par izstrādi

Uzņēmumam iepriekš bija 2 atšķirīgas mājas lapas: pamata mājas lapa un otra kā interneta veikals. Pirmkārt, divas atšķirīgas lapas ir sarežģīti administrēt, jo nereti viens un tas pats saturs bija jāievieto divās sistēmās. Kā arī vizuālais noformējums lai gan bija līdzīgi veidots, tomēr tas bija atšķirīgs abās sistēmās. Kā arī pati sistēma un vizuālais noformējums jau bija novecojis, kā rezultātā lapa nebija vizuāli baudāma un problemātiski tās atvērt uz mobilajām ierīcēm. Turklāt vecās sistēmas dēļ, klientiem bieži radās grūtības ar satura ievietošanu un atjaunošanu.

Mans uzdevums bija pārtaisīt abas atšķirīgās platformas un apvienot tās vienā mūsdienīgā sistēmā. Tika izstrādāts dizains, mājas lapas un interneta veikala funkcionalitāte (kataloga režīmā) tika apvienota zem vienas sistēmas, līdz ar to gan mājas lapas dizains visās sadaļas ir identisks (turklāt responsīvs), kā arī to kļūst viegli administrēt turpmāk arī pašam klientam.

Informācija no stapsienas.lv mājas lapas

Esam Latvijas uzņēmums ar vairāk kā 15 gadu pieredzi būvniecības nozarē, specializējoties alumīnija – stikla un pilnstikla nodalošo starpsienu, stikla/metāla margu un pilnstikla jumtiņu izgatavošanā un uzstādīšanā.

Ieskats jaunajā mājas lapā

Ieskats vecajā mājas lapā

Rolands BļujusPārveidota mājas lapa: starpsienas.lv
Dalīties ar šo rakstu