Home.png

Pārveidota mājas lapa: ascottcap.com

RolandsBlujus.lv izstrādā mājas lapas ne tikai Latvijas klientiem, bet arī ārpus tās robežām. Šoreiz pārtaisīta mājas lapa uzņēmumam no ASV – Ascott Group LLC.

Par izstrādi

Iepriekš uzņēmumam bija jau sava mājas lapa, taču tā bija jau ļoti novecojusi, turklāt informācijas atjaunošana tajā bija visai sarežģīta. Mans uzdevums bija pilnībā pārtaisīt mājas lapu, izmantojot informāciju no esošās mājas lapas. Līdz ar to, tika izstrādāts gan responsīvs dizains, kurš sadarīgs ar mūsdienās tik ļoti populāro satura vadības sistēmu (CMS) – wordpress. Kā dizaina paraugs, man tika sniegta uzņēmuma prezentācija, pēc kuras vizuālā noformējuma līdzības tika veidota arī pati mājas lapa.

Mājas lapā svarīgākā funkcija – darba piedāvājumu publicēšana un ērta sava CV iesniegšana uz šo vakanci. Uzņēmums sadarbojas ar tādiem pasaulē pazīstamiem zīmoliem, tādiem kā, SAMSUNG, GENERAL ELECTRIC, TOSHIBA, SHARP, PHILIPS un daudziem citiem, tādēļ lielākais akcents tika likts uz vienkāršumu un administratora lietošanas ērtumu, veicot redakcionālas izmaiņas. Nākotnē plānots šo mājas lapu vēl papildināt dažādām jaunām funkcijām.

Papildus mājas lapai, tikai izveidoti arī citi materiāli, veidojot tos vizuāli smukus uz pēc mūsdienu tencencēm:

  • PowerPoint prezentācija
  • Brošūra
  • Aploksnes
  • Vizītkartes
  • Vēstuļu sagataves

Vairāk par šo veikumu iepazīstināšu nākamajā rakstā.

Informācija no Ascottcap.com mājas lapas

SINCE 1990, ASCOTT GROUP HAS PLACED EXECUTIVES WITH SEMICONDUCTOR, LIGHTING AND CONTROLS MANUFACTURERS GLOBALLY.

WE HAVE ESTABLISHED OURSELVES AS ONE OF THE TOP RECRUITING FIRMS SERVING HUNDREDS OF LEADING ORGANIZATIONS IN THEIR TALENT ACQUISITION EFFORTS. OUR HIGHLY MOTIVATED, PROFESSIONAL STAFF TAKES PRIDE IN DEVELOPING AND MAINTAINING KEY ACCOUNTS IN THEIR INDUSTRIES.

WHEN YOU HAVE MISSION CRITICAL HIRING NEEDS, YOU NEED A FIRM THAT CAN GET IMMEDIATE RESULTS.

ASCOTT GROUP MEETS THESE REQUIREMENTS.

Ieskats jaunajā mājas lapā

Ieskats vecajā mājas lapā

Rolands BļujusPārveidota mājas lapa: ascottcap.com
Dalīties ar šo rakstu