ms_com.jpg

MARISSTROMBERGS.COM – atjaunināts

Atjaunināta mājas lapa WWW.MARISSTROMBERGS.COM. Kas jauns parādījies lapā? Neskaitot jaunu un svaigu informāciju, esmu piestrādājis pie dizaina lietām. Arī šis manis izstrādātais dizains tagad pielāgojas jebkuras ierīces izšķirtspējai, lai būtu ērtāk pārskatīt tā saturu. Tātad, ja mājas lapa tiek pārlūkota izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru, dizains pielāgosies šīm ierīcēm.

Esmu uzstādījis arī jaunu “fīču” – facebook un twitter ierakstu parādīšanai. Iepriekš šie ieraksti bija novietoti sānu kolonnās, kas lieki aizņēma vietu, līdz ar to lapa bija grūtāk pārskatāma. Tagad šīs iespējas ir “pielipinātas” kreisajai malai. Lai ieraudzītu tā saturu – ar peli ir tikai “jāuzbrauc” uz facebook vai twitter attēliem un visa informācija tiks attēlota. Ērti, ne tā?

Līdz beidzot – veikala sadaļā ir ievietoti jauni un oriģināli divkārtējā pasaules čempiona T-krekli. Ieskaties, un ja iepatīkas – nopērc. Cenas ir pat ļoti draudzīgas.

Noteikti būsiet pamanījuši, ka mājas lapā ir izveidot jauna sadaļa: TEAM – THE MACHINE. Pacietību – drīzumā arī tur tiks ievietota svaiga informācija!

Rolands BļujusMARISSTROMBERGS.COM – atjaunināts
Dalīties ar šo rakstu

Related Posts