virtuvesiekarturemonts-sakumlapa.png

Mājaslapa: www.virtuvesiekarturemonts.lv

Virtuves iekārtu remonts tagad vēl pieejamāks, jo tika izstrādāta jauna mājaslapa: https://virtuvesiekarturemonts.lv/.

Par izstrādi

Šoreiz uzdevums bija izstrādāt vienkāršu mājaslapu, tai pat laikā, lai ir pieejama visa nepieciešamā informācija. Tika izstrādāts responsīvs dizains, kas pielāgojas un ir labi pārskatāms pat no mobilajām ierīcēm.

Tā kā mājaslapa ir jauna, tad šī projekta ietveros izveidoju arī logotipu. Veidojot logotipu, tika izveidoti vairāki uzmetumi, no kuriem klients izvēlējās kombināciju no dažādiem variantiem. Logotips pieejams 2 variācijas (tumšas un gaišas krāsas), lai to var izmantot uz dažādiem foniem. Papildus tika nodots arī logotips vektora formātā, kas ļaus ne vien pielabot logo nākotnē, bet arī palielināt to, ja gadījumā būs nepieciešama lielformāta drukāšana.

Mājaslapa ir ērti pārvaldāma pašam klientam, tādēļ mana turpmākā iesaiste būs nepieciešama tikai uz tehniskiem uzturēšanas darbiem, paplašinājumu versiju atjaunināšas un citiem tehniska rakstura darbiem.

Drīzumā mājaslapa tiks papildināta ar vairāku valodu funkcionalitāti jeb mājaslapa pratīs runāt divās valodās un būs potenciāls pievienot vēl kādu valodu!

Informācija no virtuvesiekarturemonts.lv mājaslapas

Meistars – tehniķis, kuram ir vairāk kā 20 gadu pieredze darbā ar profesionālo virtuves tehniku un elektroiekārtām, piedāvā visdažādāko veidu un zīmolu profesionālo virtuves iekārtu un mājas virtuves iekārtu remontu un apkopi, kā arī elektriķa pakalpojumus. Meistars darba gaitā ir krājis un pilnveidojis savas zināšanas un prasmes. Meistars klientus apkalpo pēc to atrašanās vietas.

VirtuvesIekartuRemonts.lv

Ieskats mājaslapā

Rolands BļujusMājaslapa: www.virtuvesiekarturemonts.lv
Dalīties ar šo rakstu