sakums.png

Mājaslapa: www.silrakbuve.lv

Uzņēmumam SIA “Silrak būve” tagad ir sava mājas lapa: www.silrakbuve.lv

Par izstrādi

Iepriekš uzņēmumam nebija savas mājaslapas, tādēļ tiku uzrunāts, lai tādu izveidotu. Uzdevums bija salīdzinoši vienkāršs, tādēļ šo darbu bija iespējams veikt salīdzinoši ātri un operatīvi. Klientam bija vēlme pēc vienkāršas mājaslapas bez liekas informācijas, kā arī svarīgi bija tas, lai tajā būtu viegli orientēties un tā būtu ērti pārlūkojama arī no mobilā tālruņa.

Lai sasniegtu vēlamo efektu, izstrādei tika izmantota WordPress satura vadības sistēma (CMS), kuras Front-End jeb mājaslapas redzamajai daļai tika izveidots mūsdienīgs un responsīvs vizuālais ietvars un aizpildītas sadaļas ar saturu un vēlamajām funcijām. Kā ir sanācis? Manuprāt, ļoti vienkārši un labi. Manā uztverē – mājaslapa ir laba tad, ja tajā ir viegli orientēties un iespējams ātri atrast nepieciešamo informāciju.

Informācija no silrakbuve.lv mājaslapas

Mūsu firmas moto ir precizitāte, kvalitāte un profesionalitāte.

Uzņēmums SIA “SILRAK BŪVE” ir dibināts 2018.gada 1.martā, lai arī nesen, bet veiksmīgi darbojas savā jomā. Uzņēmumu ir dibinājis cilvēks ar daudzu gadu darba pieredzi šajā jomā. Par šiem darbības gadiem esam daudz mācījušies un pieredzējuši dažādas ar veicamajiem darbiem saistītas situācijas un tādēļ var apgalvot, ka esam sava aroda profesionāļi. Katru darbu veicam ar individuālu pieeju, uzklausot klienta vēlmes un piedāvājot labākos risinājumus.

Ieskats mājaslapā

Rolands BļujusMājaslapa: www.silrakbuve.lv
Dalīties ar šo rakstu