sakums.jpg

Mājas lapa šautuvei “Walters”

Apvienotas 2 jau esošas mājas lapas vienā jaunā: walters.lv un shooting.lv tagad darbojas kā viena mājas lapa modernā izskatā.

Par izstrādi

Iepriekš šautuvei bija divas mājas lapas: walters.lv un shooting.lv. Viena mājas lapa bija ieroču darbnīcai, otra – pašai šautuvei. Vecā struktūra radīja ne tikai administratīvi lielāku darbu un lielākas izmaksas tā uzturēšanai (jo iepriekš tika uzturēti divi dažādi hostingi pie dažādiem pakalpojumu sniedzējiem), bet arī lapu apmeklētājiem bija grūtāk orientēties pakalpojumu klāstā.

Mans darba uzdevums bija apvienot šīs mājas lapas vienā, turklāt tās arī uzlabojot pēc mūsdienu tendencēm. Tā kā iepriekš abas mājas lapas bija bāzētas katra uz savas sistēmas, tika pieņemts lēmums, ka kvalitatīvāk un pareizāk būtu veidot mājas lapu no jauna, pārvadot nepieciešamo informāciju.  Mājas lapa ir gan kā informācijas vietne par šautuvi un ieroču darbnīcu, gan kā vieta, kur apskatīt ieroču klāstu, jo mājas lapā ir iestrādāta preču kataloga funkcija, kuru, ja būs tāda nepieciešamība, vēlāk būs ērti transformēt uz interneta veikalu, kurā jau tiešsaistē varēs iegādāties, piemēram, sev vēlamā kalibra munīciju vai medību apģērbu. Mājas lapā ir pieejama arī bloga funkcija, kas ļauj mājas lapas redaktoram ievietot dažāda veida noderīgu informāciju. Visu informāciju redaktors pats var ievietot ērtā veidā, līdz ar to pēc izstrādes beigām kļūstot satura ziņā neatkarīgs no izstrādātāja (administratora).

Rezultātā, pēc šo un divu mājas lapu apvienošanas un izstrādes darbu veikšanas, uzņēmums iegūst ne vien ērtāku un modernāku mājas lapu, bet arī samazina savas izmaksas, jo vairs nav nepieciešams lieki maksāt par nevajadzīgu hostingu otrai mājas lapai.

Par mājas lapu

Par šautuvi

“WALTERS” šautuve ir piemērota treniņiem, sporta šaušanai, pasākumu un sacensību organizēšanai, ieroču piešaušanai un optikas regulēšanai, kā arī citām aktivitātēm.

Šautuvē pieejams plašs ieroču klāsts, lai apmierinātu ikviena klienta vēlmes. Ieroča īpašnieks var izmantot savu personīgo ieroci gan treniņšaušanai un sporta šaušanai, gan ieroču piešaušanai un optikas regulēšanai.

Uzņēmumi ir laipni aicināti rīkot sava uzņēmuma pasākumus mūsu šautuvē.

Šautuvē strādā pieredzējuši instruktori, kuri sniedz drošības instruktāžas un vada praktisko šaušanu, ka arī sniegs Jums konsultācijas šaušanā un mērķēšanā, padalīsies ar savu personīgo pieredzi.

Mūsu šautuvē laipni gaidīts ikviens interesents izmēģināt vai pārbaudīt savas šaušanas prasmes.

Par darbnīcu

Centrā atrodas licencēta ieroču darbnīca, kurā kvalificēti ieroču meistari veic gan ieroču remonta darbus, gan tehnisko pārbaudi un apkopi, ka arī veic visu veidu  tēmekļu uzstādīšanu, ieroču piešaušanu un optikas regulēšanu.

Darbnīcas meistari veic vītnes uzgriešanu un klusinātāju uzstādīšanu garstobra vītņstobra šaujamieročiem, ka arī veic ieroču  dezaktivāciju.

Mūsu meistari atjaunos ieroču koka daļas vai saremontēs tās atbilstoši klienta vēlmēm      un vajadzībām.

Darbnīcas meistari un veikala konsultanti sniegs padomus un praktisko palīdzību jautājumu risināšanā.

Ieskats mājas lapā

Rolands BļujusMājas lapa šautuvei “Walters”
Dalīties ar šo rakstu