sakums-1.jpg

Mājas lapa biedrībai – www.atlaidmammu.lv

Izstrādāta mājas lapa biedrībai “Atlaid mammu!”, kurā varēs pieteikties makšķerēšanas konkursam! Ieskaties: www.atlaidmammu.lv

Par izstrādi

Izveidota mūsdienīga mājas lapa, kurā var iegūt visu nepieciešamo informāciju par konkursa norisi, sekot līdzi dažādām aktivitātēm, iepazīties ar Goda Makšķernieka ieteikumiem, taču pats galvenais – iesniegt savu pieteikumu konkursā “Atlaid mammu!”. Izstrādes laikā notika ļoti aktīva un produktīva komunikācija, gan tiekoties klātienē, gan sazinoties attālināti – rezultātā kopīgi vienojāmies par vēlamo rezultātu un iespējām. Izstrādes laikā lielāko izaicinājumu radīja tieši pieteikumu forma, kurā jāspēj iegūt datus par pieteikumu, un kurā var augšupielādēt katra pieteikuma foto un video.

Mājas lapa gan vēl nav pilnībā pabeigta, pāris sadaļas vēl tiks papildinātas un pilnveidotas, piemēram, būs pieejama arī pieteikumu rezultātu tabula, pieteikuma foto / video galerija u.c. interesantas lietas, tādēļ regulāri iegriezies mājas lapā www.atlaidmammu.lv, lai sekotu līdzi konkursa noteikumiem.

Par mājas lapu

Konkursa „atlaid mammu!” pamatprincips paliek nemainīgs – dodoties makšķerēt – spiningot, mušot vai pludiņot – sadarbības ūdenstilpēs no sadarbības laivu bāzēm. Ņem līdzi oficiālo „atlaid mammu!” zivjusili, kuru bez maksas varēsi saņemt uz vietas. Visas bāzes skaties sadaļā INTERAKTĪVĀ KARTE. Tev jāizlasa nolikums un Goda Makšķernieka ieteikumi. Konkursam piesakāmās zivis guldi un mēri zivjusilē, fotografē pats vai palūdz biedram, tāpat pacenties uzņemt īsu video ar piesakāmās zivs atlaišanu, kas kalpotu kā pierādījums tavam veikumam šajā neuzticības pilnajā pasaulē. Parūpējies, lai attēls būtu pēc iespējas kvalitatīvāks, jo visi attēli tiks rūpīgi apskatīti, bet labākie izstādīti publiskai apskatei. Kad esi noslēdzis copes dienu – aizpildi konkursa pieteikuma anketu un iesniedz to. Vēlāk meklē savu pieteikumu rezultātu tabulā turpat blakus. Katrā nākamajā mēnesī nosauksim ikmēneša uzvarētājus, bet sezonas noslēgumā noskaidrosim lielāko atsevišķo eksemplāru, kā arī lielāko kopgarumu pieteicējus 3 sugu – līdakas, asari, zandarti konkurencē.

„atlaid mammu!” 3. sezonas norisi nodrošina VAS „Latvijas valsts meži” un SIA „Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centrs” sadarbībā ar biedrību „Atlaid mammu”.

Rolands BļujusMājas lapa biedrībai – www.atlaidmammu.lv
Dalīties ar šo rakstu