Jaunums_Art.jpg

Jauna sadaļa – Mākslinieciskie pakalpojumi

No šīs dienas tiek piedāvāts jauns pakalpojums RolandsBlujusArt – individuāli mākslinieciskie risinājumi.Pavasaris nāk ar jaunām vēsmām un arī RolandsBlujus.lv ir klāt ar jaunumiem – sadaļu RolandsBlujusArt.

Jauns pakalpojums

Nedaudz sīkāk par to, kas papildus mājas lapu izstrādei turpmāk būs pieejams. Lielākais uzsvars tiek likts uz individuālu māksliniecisko pieeju ikvienam klientam, varbūt tas būs mūsdienām nedaudz nepierasts, taču noteikti neatkārtojams. Ja Jums ir radusies nepieciešamība izveidot savu individuālu logotipu vai, piemēram, kādu māksliniecisko elementu, noformējumu mājas lapai, ielūgumiem (strauji tuvojoties kāzu sezonai, iespējams, tieši tas Jums ir ļoti aktuāls jautājums), apsveikumiem, brošūrām utt., tas būs tieši tas, kas nepieciešams. Visi mākslinieciskie elementi pēc klienta vēlmēm un iecerēm tiek sākotnēji ar roku uzskicēti un uzzīmēti uz papīra, kam seko elektroniskā apstrāde – pēc nepieciešamības tiek veikta uzlabošana, papildināšana (ja vajadzīgs, to var izveidot vektora formātā, kas ļauj zīmējumu palielināt jebkurā izmērā, saglabājot tā kvalitāti).

Tā nav ideja atteikties no modernajām elektroniskajām tehnoloģijām (nelīdīsim atpakaļ Akmens laikmeta alās), bet gan drīzāk apvienot mūsdienīgo ar “klasisko”. Lai kādas iespējas būtu sagatavot māksliniecisko noformējumu ar datora palīdzību, tomēr, jāatzīst, ka dators nedaudz ierobežo un ar roku zīmēts zīmējums dod iespēju pavilkt līniju tieši tik līku, cik gribi, un tas tomēr piešķir zīmējumam dvēseli… Ja tam vajadzīgs nosaukums, visprecīzāk to varētu raksturot handmade-electronic-art. Īsāk sakot: Jūsu vēlme + mūsu darbs = gatavs mākslinieciskais projekts.

Kas tiek piedāvāts?

  • Individuāli logo
  • Mākslinieciskie elementi, noformējums: mājas lapām, ielūgumiem, apsveikumiem, brošūrām, bukletiem, kalendāriem, plānotājiem utt.
  • Kā arī esam atvērti jebkurai Jūsu individuālai iecerei.

Ieskaties šeit

Kristīne BļujusJauna sadaļa – Mākslinieciskie pakalpojumi
Dalīties ar šo rakstu

Related Posts