kcmc-titullapa.jpg

Jauna e-studiju vietne: estudijas.kcmc.lv

Darbu uzsāk jauna e-studiju vietne uz Moodle platformas: estudijas.kcmc.lv

Ja interesē piedāvāto kursu klāsts un vēlies pieteikties, ieskaties: www.kcmc.lv

Par izstrādi

Manos darbos bija nepieciešams tehniskais darbs ar Moodle uzstādīšanu, tā sakonfigurēšanu, dizaina izstrādi un lietošanas instrukciju sniegšanu uzņēmumam, jeb īsāk sakot – vajadzēja izveidot pilnībā lietojamu E-studiju platformu uz Moodle bāzes. Kā zināms, Moodle platforma ir plaši izmantota dažādās izglītības iestādēs kā kursu vadības sistēma, kurā var gan attālināti apgūt kādus kursus, vai izmantot to kā papildus efektīvu rīku klātienes mācību procesā.

Iepriekš Mācību Centram “Komunālceltnieks” bija tikai mājas lapa, kurā bija pieejama noderīga informācija un iespējas pieteikties uz kursiem, bet paši kursi tika organizēti tikai klātienē. Esošā mājas lapa glabājās uz viena no tiešsaistes mājas lapu izveides mākoņ-platformām, tādēļ mans sākuma uzdevums bija parūpēties par servera izveidi un apakšdomēna piesaisti tam, uz kuras tad tagad ir pieejama e-studiju vietne.

E-studiju vietnei tika veidots arī dizains priekš Moodle jeb tā vizuālais noformējums. Dizains ir ne vien responsīvs, bet tas ir ļoti elastīgs no administratīvās puses, piemēram, iespējams veidot dažāds vietnes paziņojumus, vai mainīt izkārtojumu un krāsas.

Pēc nepieciešamo izstrādes darbu veikšanas un dažādu paplašinājumu un standartrisinājumu pielāgošanas un kursu saraksta sagatavošanas, e-studijas tika nodotas lietošanā, sniedzot nepieciešamās konsultācijas.

Informācija no mājas lapas

SIA Mācību centrs “KOMUNĀLCELTNIEKS”  profesionālā tālākizglītības un pilnveides izglītības iestāde “Komunālceltnieks”  nodarbojas ar apmācību kursu organizēšanu darba veicējiem, kurus pie mums nosūta dažādu nozaru  uzņēmumi un organizācijas.

Apmācām un atestējam inženiertehniskos darbiniekus kā atbildīgos par bīstamajām  iekārtām (kravas celtņu, pacēlāju, liftu ekspluatācija, katlu un spiedtvertņu ekspluatācija), elektroiekārtu izmantošanu, darba aizsardzību.

Tāpat ir iespēja organizēt kursus darbavietās, ja uzņēmumā  ir pietiekams apmācāmo skaits (5 un vairāk).

Ieskats mājas lapā

Rolands BļujusJauna e-studiju vietne: estudijas.kcmc.lv
Dalīties ar šo rakstu