benefit1.jpg

Izveidots interneta veikals: www.benefit.lv

Izveidots jauns interneta veikals: www.benefit.lv.

Par izstrādi

Veicot izstrādi, uzsvars tika likts ne tikai uz funkcionalitāti, bet arī uz lietošanas ērtumu, lai klientam būtu ērti atrast sev nepieciešamo. Protams, lielu lomu spēlē veikala dizains, kurš, kā ierasts, ir responsīvs, kas dod iespēju veikalu pārlūkot arī no mobilās ierīces. Lietotājiem ir ne tikai iespēja iegādāties preču kuponus, bet izveidota arī konta pārvaldības lapa, kurā var pārskatīt visu savu pasūtījumu vēsturi un detaļas, veikt atkārtotus pirkumus, lejupielādēt rēķinu, izveidot savus vēlmju sarakstus, pārvaldīt savu kontaktinformāciju, iegūt informāciju par klientam pieejamiem atlaižu kuponiem, ko var izmantot veicot nākamo pirkumu, u.c. ar pircēju saistītas lietas.

benefit4

Preču pārlūkošana

Pārlūkojot piedāvājumus, katram lietotājam iespējams pārslēgties kādu no preču attēlošanas režīmiem: Rāmja skats (grid) vai saraksta skats (list). Visas preces ir integrētas arī vienā no populārākajiem kuponu portālu apkopotājiem: www.kolosali.lv, tātad preces iespējams atrast arī ārpus vietnes www.benefit.lv.

Piedāvājums

Veikalā ir atrodami piedāvājumi, kas iedalīti 3 lielās kategorijās:

  • Ceļojumi
  • Skaistums, veselība
  • Pakalpojumi, izklaide

Protams, darbs pie interneta veikala vēl neapstājas tikai tādēļ ka tas jau ir uzsācis darbu – tas tiks papildināts un uzlabots laika gaitā.

Informācija no Benefit.lv mājas lapas

Uzņēmums Benefit ir dibināts 2007. gadā, nākamgad svinēsim 10 gadu jubileju. Benefit iepirkšanās portāla profesionālā komanda dara visu, lai sniegtu sabiedrībai labāko iepirkšanās pieredzi internetā. Mūsu uzdevums, nodrošināt labu pakalpojumu tirdzniecību par labām cenām.

Rolands BļujusIzveidots interneta veikals: www.benefit.lv
Dalīties ar šo rakstu

Related Posts