ejumeklet.jpg

Izstrādāda mājas lapa: www.ejumeklet.lv

Izstrādāta mājas lapa Starptautiskam bērnu un jauniešu profesionālā teātra festivālam.

Par mājas lapu

Mājas lapā Jūs varat atrast informāciju par festivāla programmu, izrāžu aprakstu un kalendāru, iepazīties ar festivāla organizatoriem, kā arī izmantot iespēju pieteikties kā festivāla brīvprātīgajam un, protams, uzzināt svaigākos festivāla jaunumus. Pagaidām gan nav atklātas pilnīgi visas mājas lapas sadaļas, tādēļ sekojiet līdzi jaunumiem, lai būtu pirmie, kas tos aplūko!

Par izstrādi

Veicot mājas lapas izstrādi, tās izskats tika veidots saskaņā ar mākslinieka izstrādāto dizainu, izvēlētajiem krāsu toņiem un turpmākiem mākslinieka ieteikumiem. Kā ierasts, arī šīs mājas lapas dizains ir responsīvs, kas nozīmē to, ka mājas lapu būs ērti pārlūkot ar jebkuru ierīci.

Mājas lapā tika izvietoti vairāki animācijas efekti dažādiem mājas lapas elementiem, piemēram, organizatoru parādīšanas veids vai sākumlapas ievada animācija. Animācijas mājas lapu padara vizuāli pievilcīgāku un interesantāku.

Festivāla vietne ir veidota divās valodās – latviešu un angļu. Turklāt paša festivāla organizatoriem sniegta ērta iespēja ne tikai ievietot jaunus rakstus jeb jaunumus, bet arī izveidot saistītā raksta tulkojumu.

Savukārt kontaktu forma atvieglo saziņu ar festivāla organizatoriem – vienkārši aizpildiet prasītos laukus mājas lapā un tādā veidā Jūs uzsāksiet saraksti ar organizatoriem.

Informācija no EjuMeklet.lv mājas lapas

Par festivālu

2017. gada 9. līdz 12. martā Rīgā un Pierīgā norisināsies Starptautisks bērnu un jauniešu profesionālo teātru festivāls “Eju meklēt!”, piedāvājot pieredzes apmaiņu starp profesionāļiem, skatītājiem, aktieriem, vecākiem un bērniem.

Festivāls meklē žanru robežas zīmējumu teātrī, objektu spēlēs, nano operās, Šekspīra tekstu ekvilibristikā, kustību filozofijā un izrādēs. Līdzās tam – tiks organizēti dažādi papildu pasākumi: starptautisks profesionāļu simpozijs 10. martā Zirgu Pastā un kontaktu programma “Festivāla klubs” kultūras telpā “3 Māsas”. Pasākumos aicināti piedalīties pedagogi, aktieri, horeogrāfi, režisori, studenti, mākslas teorētiķi.

“Eju meklēt!” ietvaros būs iespēja iepazīties ar profesionālu teātru iestudējumiem no Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Izraēlas un Latvijas, kas veltīti bērniem un jauniešiem vecumā no 1 līdz 18 gadiem.

Rolands BļujusIzstrādāda mājas lapa: www.ejumeklet.lv
Dalīties ar šo rakstu

Related Posts