BeFunky-Collage2.jpg

Ģimenes laika plānotājs 2018 (Evrika)

Pēc neliela klusuma perioda šeit (taču katrā ziņā aktīvas darbošanās pie dažādiem mākslinieciskajiem projektiem) RolandsBlujusArt ir klāt ar jaunumiem!

Ko esam paveikuši?

Pēc Evrika pasūtījuma ir tapis mākslinieciskais noformējums Ģimenes laika plānotājam 2018, kas būs pieejams jau pavisam drīz.

Sadarbībā ar pasūtītāju tika piemeklēti katru kalendāro mēnesi raksturojoši elementi (protams, ņemot vērā mūsu latvisko identitāti). Tālāk, apkopojot idejas un piemeklējot labākos risinājumus, ar roku tika zīmēti un tam sekojoši elektroniski apstrādāti zīmējumi, kas nobeiguma etapā tika maketēti kalendārā jeb plānotājā.

Kas ir Ģimenes laika plānotājs?

Ģimenes laika plānotāju varētu nodēvēt par ikdienas palīgu aktīvām ģimenēm.

Varbūt uz pirmo acu uzmetienu tas šķiet kā parasts kalendārs, tomēr tas ir īpaši pārdomāts – pie katra datuma ir pietiekami daudz vietas, lai jūs varētu ierakstīt sev nepieciešamo informāciju. Kā arī ir atzīmēti svētki, svinamās dienas un dienas, kad jāizkar valsts karogs.

Kā saka pati Evrika:

Kāpēc censties visu paturēt prātā, ja ir iespēja to uzskatāmi “uzlikt uz papīra”? Ģimenes laika plānotājs paredzēts gan aktīvām ģimenēm, kurās katram ir savs grafiks, tādējādi ļaujot citiem rēķināties ar sevi, gan tiem, kam bieži “gadās” kaut ko aizmirst ☺. Tāpat arī, īpaši mazākiem bērniem, Ģimenes laika plānotājs ļaus saprast, cik tad ilgi vēl jāgaida līdz kādam svarīgam notikumam.

Kā tikt pie Ģimenes laika plānotāja?

Seko jaunumiem Evrika Facebook lapai, jo drīzumā sekos informācija par iespēju Ģimenes laika plānotāju 2018 iegūt savā īpašumā.

Kristīne BļujusĢimenes laika plānotājs 2018 (Evrika)
Dalīties ar šo rakstu