tequilaband.jpg

WWW.TEQUILABAND.LV

Izstrādāta mājas lapa kantrī mūzikas grupai TEQUILA BAND. Saite uz mājas lapu: www.tequilaband.lv Mājas lapā ir pieejams mūzikas grupas portfolio, pasākumu grafiks, foto galerija un jaunākās ziņas.

Kā ierasts, arī šī mājas lapa tika veidota izmantojot satura vadības sistēmu, kas nodrošina klientiem pašiem ātri un ērti ievietot un labot saturu pašiem.

Informācijas no TequilaBand.lv mājas lapas

Biogrāfija

“TEQUILA BAND” dibināta 2003.gada janvārī. Grupa izceļas ar spēju izpausties dažādos žanros un apmierināt dažādu klausītāju gaumi  – izpilda oriģinālkompozīcijas, populārus pasaules hitus, latviešu „zelta fonda” dziesmas. Viena no grupas prioritātēm ir piemērotas mūzikas atskaņošana deju pasākumos, līdz ar ko “Tequila Band” spēlētās mūzikas pavadījumā ir iespēja dejot rumbu, lēno valsi, fokstrotu, džaivu, tango un citas modernās dejas populāru pasaules skaņdarbu noskaņās. Šādās reizēs, protams, neiztikt bez populārās latviešu estrādes, rokenrola un tik iemīļotā šlāgera. Visa mūzika tiek izpildīta 100 % dzīvajā.

„TEQUILA BAND” ir ierakstījusi trīs dziesmu albumus: „Kā Tev iet”– tika izdots 2006. gadā, iekļaujot latviskotas populāras mūzikas kaverversijas, bet otrais albums„Pēc svētdienas” tika izdots 2009. gadā ar grupas līdera Jura Leimaņa sarakstītām oriģināldziesmām.Viens no pēdējā laika nozīmīgākajiem notikumiem grupas daiļradē bija trešā albuma „Magoņu pilsēta” prezentācija 2014.gada septembrī. Dotajā darbā ir iekļautas ne tikai grupas vokālista Jura Leimaņa skaņdarbi, bet arī  basģitārista  Viktora Zagorska autordziesmas. Jaunais albums ir veidots ar romantisku noskaņu – tas vēstī par sapņiem, vīzijām un, protams, – par mīlestību.

Kolektīvs katru gadu muzicē Bauskas Country Festivālā, aktīvi uzstājas šlāgermūzikas festivālos, Atpūtas centra LIDO rīkotājos „dzīvās mūzikas” deju vakaros, dažāda veida privātos un komerciālos pasākumos, ka arī koncertē pa visu Latviju. Ir piedalījies arī populārajā televīzijas raidījumā Amigo  „Dzintara dziesmas”.

Grupā “Tequila Band” apvienojušies mākslinieki, kuriem mūzika ir hobijs un sirdslieta, tāpēc katrs pasākums ir nevis ierasta atspēlēšana, bet unikāla radošās iedvesmas izpausme, kurā tiek ieguldīts maksimums resursu. Nav bijuši divi vienādi koncerti. “Ja jums kādreiz izdodas satikties ar “Tequila Band”, tad ziniet, ka jau esat laimīgs!” – smaidot saka Juris Leimanis un katram klausītajam tiek dota iespēja par to pārliecināties.

Rolands BļujusWWW.TEQUILABAND.LV
Share this post

Related Posts