osstell.jpg

Website developed: www.osstell.lv

Created landing page for inovative product in dentistry – www.osstell.lv

Par mājas lapu

Mājas lapa tika veidota Landing Page stilā. Tas nozīmē, ka visa mājas lapas informācija ir izvietota vienā lapā, taču izvēlne norāda uz attiecīgās sadaļas “enkuru”, kas lietotāju aizvirza uz vēlamo sadaļu. Mājas lapa ir veidota kā produkta prezentlapa, respektīvi tajā ir atrodama informācija par vienu konkrētu preci, tās diviem modeļiem – Osstell IDx un Osstell ISqun – un to izcenojumu . Ja Jūs esat zobārsts, tad Jums noteikti ir ir vērts ielūkoties šajā lapā. Pagaidām gan lapa pieejama tikai angļu valodā, taču drīzumā lapai tiks izveidota arī krievu valodas versija.

Par izstrādi

Šoreiz nebija nepieciešams izstrādāt dizainu un papildus funkcijas, jo klients pats jau bija parūpējies par sev vēlama dizaina iegādi, kuru man vajadzēja pielāgot uzņēmuma vajadzībām. Tātad darbojos ne tikai ar paša izstrādātām lietām, bet arī ar klienta iepriekš sagatavotiem risinājumiem. Landing page funkcionāli sastāv no video rullīša fona galvenes daļā, “enkuru” tipa navigācijas, saziņas formas un valodas pārslēgšanas.

Informācija no Osstell.lv mājas lapas

Osstell IDx

The Osstell IDx helps you to objectively determine implant stability and to assess the progress of osseointegration – without jeopardizing the healing process. It is a fast and non-invasive system that will provide the accurate and objective information needed to proceed with confidence.

Osstell ISQ – Monitor Osseointegration

Despite the evolution of implant designs and surfaces it will always be you, the treating doctor, together with your patient, who makes the decision when to load. It is a complex decision that involves not only the patients’ wishes and general situation, but also several odontological parameters. One of the most important factors for a successful implant treatment is the stability of the implant.

Rolands BļujusWebsite developed: www.osstell.lv
Share this post

Related Posts