marilija_lv.jpg

WWW.MARILIJA.LV

Publiskoju mājas lapu – WWW.MARILIJA.LV. Šīs mājas lapas izstrāde risinājās nepilnu nedēļu un par rezultu varat spriest paši. Uzsvars galvenokārt tika likts uz vizuālo noformēju. Mājas lapas izstrāde notika raiti, jo nebija nepieciešamības ieviest sarežģītas funkcijas, kā arī klients savlaicīgi un operatīvi sniedza man visu nepieciešamo informāciju, tāpēc mājas lapas izstrāde norisinājās bez jebkādas aizķeršanās!

SIA “MARILIJA” ir profesionāļu komanda ar 10 gadu pieredzi ēdināšanas jomā! Uzņēmumam ir visas nepieciešamās zināšanas klienta vēlmju apmierināšanai. Jebkurā saviesīgā pasākumā neatņemama sastāvdaļa ir ēdiens, jo paēdis cilvēks ir priecīgs cilvēks. Tāpēc SIA “MARILIJA” – ir gatavi noorganizēt jebkādas sarežģītības izbraukuma banketus jebkurā Jums vēlamajā vietā! SIA “MARILIJA” parūpēsies par ēdienu jebkurā saviesīgajā pasākumā – kāzās, dzimšanas dienas ballītēs, vai draugu salidojumos. Palīdzēs Jums šos dzīves mirkļus papildināt ar pozitīvām emocijām, spilgtām atmiņām par pasākumu un lielisku atpūtu. Taču tikai profesionāli noorganizēts pasākums ļaus Jums iejusties viesu lomā un pilnībā izbaudīt katru pasākuma mirkli.

SIA “MARILIJA” piedāvā plašu ēdienkarti, kā arī piedāvā ēdienkarti izstrādāt tieši Jūsu gaumei, gaumīgi uzklātu galdu un noformētas telpas. Atkarībā no Jūsu vēlmēm, tiek piedāvāts Jums izvēlēties tieši tos pakalpojumus, kuri Jums ir nepieciešami.

Pilna servisa pakalpojumā ietilpst:

  • ēdienkartes izstrādāšana, saskaņošana un pagatavošana,
  • galda uzklāšana un papildināšana viesību laikā
  • telpu noformēšana,
  • viesu apkalpošana.
Rolands BļujusWWW.MARILIJA.LV
Share this post

Related Posts