drinkwithfun.jpg

www.DrinkWithFun.com

Developed website for the “Corkcicle” and “Zing anything” official partner ir Latvia SIA DWF: www.DrinkWithFun.com

DrinkWithFun.com ir interneta veikals, kurš piedāvā iegādāties preces dzērienu pagatavošanai un lietošanai, piemēram, atpūšoties pie dabas. Baudiet siltu kafiju vai tēju arī, dodoties ceļā, vai izbaudiet aukstu alu arī atpūtā pie ezera. Vairāk informācijas www.DrinkWithFun.com.

Galvenās funkcijas mājas lapā

Izstrādājot mājas lapu, bija jādomā ne vien par WEB dizainu, kas kā vienmēr pielāgojas mobilajām ierīcēm, bet arī interneta veikala funkcionalitāti. Interneta veikals sevī ietver ne tikai preču pirkšanu un pasūtījumu apstrādi, bet ļauj arī pārvaldīt noliktavā atrodamo preču daudzumu. Tādējādi klientam tiek sniegta patiesa informāciju par noliktavā atrodamajām precēm un neļauj pasūtīt un apmaksāt preci, kas vairs neatrodas noliktavā, – tiklīdz kāds klients nopērk konkrēto preci, sistēma automātiski no noliktavas izņem attiecīgo preču skaitu. Savukārt piegāde uz Omniva pakomātiem ļauj klientam saņemt preci viņam visērtākajā vietā.

Mājas lapā iestrādāta arī iespēja “pieteikties jaunumiem”, kas ļaus interesentiem uzzināt par aktuālajiem piedāvājumiem no DrinkWithFun.com savās e-pasta kastītēs, taču, ja kādu iemeslu dēļ jaunumus saņemt vairs nevēlas, jebkurā brīdī no tiem ir iespēja atteikties un sistēma automātiski izņems e-pasta adresi no izsūtāmo e-pastu saraksta.

Vairāku valodu saturs: visas lapas sadaļas, informatīvie teksti, sistēmas paziņojumi u.c. tulkojamās sadaļas ir pārtulkotas un savstarpēji sasaisitītas, kas ļauj lietotājam ērti pārskatīt mājas lapu kādā no divām mājas lapas valodām – latviešu vai angļu. Turklāt tulkošanas metode ļauj ērti ieviest tulkojumu arī citās valodās.

Informācija no DrinkWithFun.com mājas lapas

Par #drinkwithfun

Mēs ticam skaistiem un funkcionāliem produktiem. Mēs atšķiramies ar to, ka mēs mīlam atšķirties un darām to ar prieku. Mūsu piedāvātie produkti iedvesmo un rada prieku gan ikdienas steigā, gan atpūšoties pēc garās darba nedēļas. Dizains, kvalitāte un sajūtas ir tas, kas dara mūs laimīgus, un mēs to visu baudām ar prieku!

Rolands Bļujuswww.DrinkWithFun.com
Share this post

Related Posts