apavupasaule.jpg

WWW.APAVUPASAULE.LV

Tiek atvērta jauna mājas lapa – www.apavupasaule.lv .Šīs vietnes izstrādei galvenie uzsvari tika likti uz interneta veikala funcionalitāti, respektīvi, iespējas lapas apmeklētājam skatīt preces, un veikt to pasūtīšanu. Ņemot vērā pasūtītāja vēlmes, vietne tika izstrādāta tā, lai preces cena un pasūtīšanas iespēja būtu pieejama tikai reģistrētajiem lietotājiem, pārējie lapas apmeklētāji var tikai pārlūkot preci un tās aprakstu. Tā kā šis nav parasts interneta veikals, bet gan apavu vairumtirdzniecības vietne, tad pēc lietotāja reģistrēšanās tas vēl nevar piekļūt savasm kontam interneta veikalā – lietotājam ir jāsaņem apstiprinājums no veikalas adminstratora, kurš veic datu pārbaudi par lietotāja ievadītajiem datiem.

www.apavupasaule.lv ir apavu vairumtirgotājs, kas savu produkciju tirgo uzņēmumiem. Ja vēlies iepazīties ar cenām un apavu piedāvājumu, lūdzu reģistrējies lapā.
Publiskojot šo mājas lapu, tika sniegta pamācība šīs vietnes lietošanā, tas nozīmē, ka paši veikala darbinieki var brīvi ievietot preces, veidot akcijas, rediģēt piegādātājus u.c. lietas. Kā arī iespējams iegūt ikmēneša statistiku par pārdotajām precēm.
Veiksmīgus pirkumus Jums novēl www.apavupasaule.lv un www.rolandsblujus.lv .
Rolands BļujusWWW.APAVUPASAULE.LV
Share this post

Related Posts