ez.jpg

Fully recreated website: www.elizabetezagorska.lv

Fully recreated and improved website that I have create a couple years ago: www.elizabetezagorska.lv.

Veicot pārmaiņas un uzlabojumus, uzsvars tika likts uz mājas lapas pieejamību mobilajās ierīcēs. Līdz ar to mājas lapa kļūst labāk pārskatāma ne tikai no datora, bet arī pārlūkojot vietni, izmantojot mobilo ierīci. Protams, ka labākais veids, kā lapu padarīt pieejamu no jebkuras ierīces, ir ieviest responsīvu un mūsdienīgu dizainu. Kā varētu raksturot jauno mājas lapu? Vizuāli pievilcīga, vienkārši saprotama, ātri un ērti atrodama visa nepieciešamā informācija! Ieskaties: www.elizabetezagorska.lv

Kas atrodams mājas lapā?

Mājas lapā jūs atradīsiet  ne vien informāciju par mākslinieces aktualitātēm un jaunāko mūziku, bet arī visiem piedāvātajiem pakalpojumiem. Elizabete ar vislielāko atbildību un entuziasmu noorganizēs un novadīs Jūsu kāzas vai kādu citu Jums svarīgu pasākumu. Viņas skaisto balsi varat klausīties arī dažādos koncertos, Elizabete koncertē arī divu mūzikas grupu sastāvos: “Mīlas svētku orķestris” un “Funk Free”.

Informācija no mājas lapas

Elizabete Zagorska – dziedātāja, mūziķe, pasākumu vadītāja ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi neskaitāmu pasākumu vadīšanā. Dziedājusi TV šovos, mūziklos un koncertos, izrādēs. Pasākumu vadīšana un organizēšana no A līdz Z.

Kāzu vadītāja dažādu valstu tradīcijās tiek izraudzīta  pēc piederības ģimenei un sabiedrībai un noteikti artistiski – kāzu tradīcijas pārzinoša. Spēcīgas personība, kura ar savām zināšanām un mākslu kontaktēties ar cilvēkiem, spēj radīt labu, nepiespiestu un dzirkstošu atmosfēru!

Pieredze šādu pasākumu vadīšanā gan vienai, gan kopā ar dažādiem Latvijā pazīstamiem mūziķiem un aktieriem, ir ilggadēja, un dod iespēju vadīt kāzas gan latviešu, gan krievu, gan angļu valodās.

Elizabetes pieredze kāzu vadīšanā krājusies, kopš 2004.gada: “Daudz vadu internacionālas kāzas angļu un krievu valodās. Man šķiet, ka vienas no skaistākajām kāzam ir tās, kas notiek jūras krastā. Bet savs skaistums ir arī ziemas baltumā uzcelts altāris, apkārt deg sveces un , mūzikai skanot, zirgu pajūgā ierodas līgava….

Rolands BļujusFully recreated website: www.elizabetezagorska.lv
Share this post

Related Posts